This Cookies Policy forms part of our general Privacy Policy.

close
Podstielky do toalety

O nás

logoff.jpgSpoločnosť ANI - PET s.r.o. pre Vás v roku 2019 pripravila možnosť si vybrať a zakúpiť krmivá a chovateľské potreby pre vás z kompletného sortimentu nami dovážaných výrobkov v pohodlí vášho domova. V ľavom menu nájdete našu kompletnú ponuku rozdelenú do niekoľkých kategórii. Ak kliknete na niektorú z týchto kategórií, zobrazíte si detailnejšie ponuku produktov. Ak hľadáte konkrétny výrobok, môžete skúsiť zadať priamo jeho názov do poľa: "vyhľadať" v hornej časti stránok a stlačiť tlačítkom "enter" na klávesnici. Detailné informácie o produkte zobrazíte kliknutím na jeho názov, alebo na tlačítko: "Podrobnosti o produkte". Kliknutím na obrázok si ho zväčšíte. V priebehu objednávania máte vpravo v košík, kde si môžete overiť, aký je aktuálny stav hodnoty Vášho nákupu. Registrácia je povolená a rozdelená pre bežných zákazníkov a pre B2B členov. Po Vašej registrácii a následnej kontrole Vám budú odoslané informácie o možnosti nákupu u nás a sprístupníme Vám vstup.

Prajeme Vám ničím nerušený nákup.

Info: Tovar v B2B obchode môžu vidieť len registrovaní zákazníci, ktorí obdržali certifikát od správcu. Tu je nákup je možný len pre obchodné spoločnosti, živnostníkov a chovateľov s adresou dodania na Slovensku. Doprava je zdarma pri objednávke nad 100 €.

Pre podnikateľské subjekty mimo Slovenska je možný predaj len na základe predloženia registračného čísla DPH danej krajiny. Faktúrujeme tovar bez 20% DPH. Tovar nezasielame! Je nutný osobný odber.

Zmena od 1.2.2016 o alternatívnom riešení spotrebiteľských sporov v reklamačnom poriadku.

GDPR: Informácie o spracúvaní osobných údajov.