This Cookies Policy forms part of our general Privacy Policy.

close
FFM Adult Medium&Maxi Maintenance Fresh Farm - 1
search

FFM Adult Medium&Maxi Maintenance

Reference: ani06422

EAN: 8588007064222

MPN:

€31.90
VAT included

Kompletné super prémiové krmivo z troch druhov čerstvého mäsa pre stredné a veľké plemená dospelých psov.

Weight
Quantity
Na sklade

Spend €60.00 more and get Free Shipping!

Pri zostavení receptúry sme sa snažili zmeniť "monotónny efekt", ktorý znižuje vnímanú chutnosť stravy, ktorá bola v nedávnej dobe základom jedálnička psov veľkých plemien v prospech krmiva s viacerými senzorickými vlastnosťami a prevenciou pred možnou potravinovou intoleranciou. Pes je z rodu Canis a jeho usporiadanie zubov a krátky tráviaci trakt ho predurčuje na to, aby jeho hlavnou zložkou stravy bolo mäso, kosti a vnútornosti. Pri výrobe krmiva Fresh Farm Maintenance bolo použitých až 90% čerstvého mäsa z vlastných regionálnych zdrojov malej farmárskej spoločnosti Eurocereali Pesenti Srl v provincii Bergamo v Taliansku. Krmivo obsahuje celé kura (bez chrbátu, krku, krídiel, hrabákov, kože a peria.), hovädzie (všetky rezy a chvost), bravčové (šunka). Hlavným rastlinným uhlohydrátom je ryža, ktorá má nízky glykemický index (GI), to znamená, že nerozkolíše hladinu cukru v krvi. Vzhľadom na zvýšenú podporu vlákniny (inulín) pre veľké plemená psov a doplnenia prebiotík na podporu probiotík, krmivo obsahuje extrakt z čakanky obyčajnej (Cichorium intybus). Obsahuje tiež extrakt z pagaštana konského, ktorý obsahuje polyterpenický saponínový glykozid, escín, kumarínový derivát eskulín a fraksín, katechínové triesloviny, pektín, flavónoidy kvercitrín a isokvercitrín. Extrakt z gaštanov znižuje hladinu cholesterolu v krvi, čo prospieva pri chorobách pečene, pri cukrovke a pri vápenatení tepien. Vložené chondroprotektíva na ochranu kĺbovej chrupvky.

Zloženie: sušené mäso 30% v sušine - (90% v čerstvom stave kuracie, hovädzie, bravčové mäso), ryža, kukuričné vločky, kurací tuk, hydrolyzované kuracie bielkoviny, dužina z cukrovej repy,chlorid sodný, cholin chlorid, extrakt z pagaštanu konskéko, FOS fruktooligopsacharidy, minerálne látky a vitamíny.

Analýza: N-látky 25%, hrubý tuk 15%, vláknina 2,0%, popol 5%, vápnik 1,0%, fosfor 0,8%.

Prísady: nutričné aditíva, prírodné konzervanty a antioxidanty, chondroitín sulfát 495mg, glukosamín 960mg.

Metabolizovateľná energia: 420 KCAL.

Prídavné látky na kg: Vitamín A (E 672) 12500 IU, Vitamín D3 - (E 671) 900 IU, Vitamín E (alfa-tokoferol 91%) - (3 700) 220 mg, Cholín chlorid (E 1) 1200 mg, železo (síran železnatý monohydrát) 270 mg, meď (síran meďnatý pentahydrát) - (E 4) 40 mg, zinok (zinok monohydrát) - (E 6) 160 mg, mangán (mangán oxid) - (E 5) 75 mg, jód (jodičnan vápenatý) - (E 2) 2 mg, selén (seleničitan sodný) - (E 8) 0,36 mg.

Poznámky: Tieto nutričné hodnoty uvedené vyššie sa týkajú zverejnených údajov výrobcu. Pokyny pre kŕmenie s "FRESH FARM MAINTENANCE": toto kompletné krmivo sa podáva suché alebo mokré ( doplnené o vlažnú vodu alebo vývar). " FRESH FARM MAINTENANCE " je kompletné krmivo, ktoré sa dávkuje podľa uvedenej tabuľky nižšie.

Dávkovanie:

Vyrobené pre spoločnosť Ani-pet s.r.o. Nitra.

Balenie: 3kg

ani06422
96 Items

Data sheet

Balenie
10,000kg
Fáza vývoja psa
Adult
Druh produktu pre psa (suchá)
Fresh Farm Medium/Maxi
Veľkosť plemena psa
Medium (od 11 do 25kg)
Veľkosť plemena psa
Maxi (nad 26kg)
Technológia výroby
Extrudované

Specific References

ean13
8588007064222
New

16 other products in the same category: