This Cookies Policy forms part of our general Privacy Policy.

close
FFM Lamb Adult Medium&Maxi Intestinal Fresh Farm - 1

FFM Lamb Adult Medium&Maxi Intestinal

Reference: ani06453

€14.90
VAT included
Free for 2980 points Free for 2980 points

Fresh Farm jahňacie s ryžou pre dospelých psovstredných a veľkých plemien s problémami trávenia.

Weight
Quantity
Na sklade

Spend €60.00 more and get Free Shipping!

IQITFREEDELIVERYCOUNT - module, you can put own text in configuration

Pri zostavení receptúry sme sa snažili pripraviť ľahko stráviteľné jahňacie mäso s podielom 30% v sušine,Neobsahuje žiadne nežiaduce látky, ktoré by zbytočne zaťažovali organizmus psa. Vyhovuje nutričným požiadavkám psov s citlivým trávením. Pes je z rodu Canis a jeho usporiadanie zubov a krátky tráviaci trakt ho predurčuje na to, aby jeho hlavnou zložkou stravy bolo mäso, kosti a vnútornosti. Pri výrobe krmiva Fresh Farm LAMB & RICE bolo použitých až 90% čerstvého mäsa z vlastných regionálnych zdrojov malej farmárskej spoločnosti Eurocereali Pesenti Srl v provincii Bergamo v Taliansku. Krmivo obsahuje jahňacie (všetky rezy a chvost) a ryžu, ktorá má nízky glykemický index (GI), to znamená, že nerozkolíše hladinu cukru v krvi. Vzhľadom na zvýšenú podporu vlákniny (inulín) pre veľké plemená psov a doplnenia prebiotík na podporu probiotík, krmivo obsahuje extrakt z čakanky obyčajnej (Cichorium intybus). Čakanka je veľmi vhodnou prevenciou pred vnútornými parazitmi. Obsahuje tiež extrakt z pagaštana konského, ktorý obsahuje polyterpenický saponínový glykozid, escín, kumarínový derivát eskulín a fraksín, katechínové triesloviny, pektín, flavónoidy kvercitrín a isokvercitrín. Extrakt z gaštanov znižuje hladinu cholesterolu v krvi, čo prospieva pri chorobách pečene, pri cukrovke a pri vápenatení tepien.

Zloženie: sušené mäso (jahňacie) min.30%, ryža, kukuričné vločky, kurací tuk, hydrolyzované kuracie bielkoviny, dužina z cukrovej repy, pivné kvasnice, chlorid sodný, cholin chlorid, FOS frukto-oligosachariidy, extrakt z pagaštanu konského. minerálne látky a vitamíny.

Prísady: nutričné aditíva, prírodné konzervanty a antioxidanty.

Analýza: N-látky 25%, hrubý tuk 15%, vlhkosť 8%, hrubá vláknina 2,0%, popol 6,5%, vápnik 1,45%, fosfor 0,85%.

Metabolizovateľná energia: 410 KCAL.

Prídavné látky na kg: Vitamín A (E 672) 13000 IU, Vitamín D3 - (E 671) 1000 IU, Vitamín E (alfa-tokoferol 91%) - (3 700) 225 mg, Cholín chlorid (E 1) 1250 mg, železo (síran železnatý monohydrát) 275 mg, meď (síran meďnatý pentahydrát) - (E 4) 40 mg, zinok (zinok monohydrát) - (E 6) 160 mg, mangán (mangán oxid) - (E 5) 78 mg, jód (jodičnan vápenatý) - (E 2) 2,10 mg, selén (seleničitan sodný) - (E 8) 0,37 mg.

Poznámky: Tieto nutričné hodnoty uvedené vyššie sa týkajú zverejnených údajov výrobcu. Pokyny pre kŕmenie s "FRESH FARM LAMB & RICE": toto kompletné krmivo sa podáva suché alebo mokré ( doplnené o vlažnú vodu alebo vývar). " FRESH FARM LAMB & RICE " je kompletné krmivo, ktoré sa dávkuje podľa uvedenej tabuľky nižšie.

Dávkovanie:

Vyrobené pre spoločnosť Ani-pet s.r.o. Nitra.

Balenie: 3kg

ani06453
97 Items

Data sheet

Balenie
3,000kg
Fáza vývoja psa
Adult
Druh produktu pre psa (suchá)
Fresh Farm Medium/Maxi
Veľkosť plemena psa
Medium (od 11 do 25kg)
Veľkosť plemena psa
Maxi (nad 26kg)
Technológia výroby
Extrudované

Specific References

ean13
8588007064536
New product

16 other products in the same category: