Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Schesir Puppy - Kuracie s aloe vera 150g Agras Delic - 3
search

Schesir Puppy - Kuracie s aloe vera 150g

Číslo produktu : ad71263

EAN: 8005852712639

MPN:

1,95 €
S DPH

Schesir Puppy - kuracie s aloe vera je vynikajúca lahôdka pre šteniatka v podobe celých kúskov z kuracích pŕs s ryžou a s Aloe Vera v slnečnicovom oleji.

Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Špičková kvalita Schesiru: so 100% prírodnými prísadami, bez konzervačných látok a farbív; iba tie najlepšie časti kurčaťa, dusené a ručne vyrábané. Špeciálne navrhnutý pre šteniatka s aloe.

Omega-3 spolu s Omega-6 mastnými kyselinami patria do skupiny esenciálnych mastných kyselín, ktoré spolu s vitamínmi A, D, E, K sú obsiahnuté vo viacnenasýtených tukoch. Esenciálne mastné kyseliny sú skupinou látok, ktoré mačacie telo nevytvára a je nútené ich získavať potravou. Slúžia na produkciu chemických prenášačov (látok podobných hormónom), ktoré sú potrebné pre normálny rast buniek, metabolizmus tukov a cholesterolu, ohybnosť ciev, zrážanlivosť krvi a činnosť mozgu i očí. Kým Omega-6 mastné kyseliny sa vyskytujú v najväčšom rozsahu v rastlinných olejoch, Omega-3 mastné kyseliny sú súčasťou hlavne živočíšnych tiel, predovšetkým studenovodných morských rýb (napr. tuniak). EPA – eicosapentaenoická kyselina – mastná kyselina Omega-3, ktorá sa vyskytuje v mastných morských rybách – je dôležitá na správne fungovanie mozgu. ALA – alfa-linoleová kyselina – tiež skupina Omega-3, ktorej najbohatším zdrojom sú ľanové semienka – zároveň je hlavným zdrojom mastnej kyseliny Omega-3 DHA (docosahexaenová kyselina), ktorá je hlavnou zložkou mozgu. LA – linolová kyselina (pozor, nemýliť si ju s alfa-linoleovou kyselinou) – kyselina Omega-6, ktorú telo získava z rastlinných olejov. Aloe vera je rastlina s obsahom veľkého množstva antioxidantov, ktoré napomáhajú udržiavať vitalitu a zdravý vzhľad organizmu vrátane pokožky. Aloe vera vyživuje pokožku, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a stimuluje regeneráciu porušených tkanív. Saponíny obsiahnuté v aloe vera pôsobia ako prírodný čistiaci prostriedok. Lipázy a proteázy (enzýmy nachádzajúce sa v aloe vera) pomáhajú rozkladať potravu a podporujú trávenie.

Aloe vera je rastlina s obsahom veľkého množstva antioxidantov, ktoré napomáhajú udržiavať vitalitu a zdravý vzhľad organizmu vrátane pokožky. Aloe vera vyživuje pokožku, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a stimuluje regeneráciu porušených tkanív. Saponíny obsiahnuté v aloe vera pôsobia ako prírodný čistiaci prostriedok. Lipázy a proteázy (enzýmy nachádzajúce sa v aloe vera) pomáhajú rozkladať potravu a podporujú trávenie.

Výhody:

  • - na posilnenie imunitného systému
  • - stimuluje a prospieva gastrointestinálnemu traktu
  • - pomáha správnemu vstrebávaniu živín
  • - stimuluje správny vývoj šteniat

Zloženie: kura 49%, aloe 5%, ryža 2%, slnečnicový olej 1,7%.

Analýza: dusíkaté látky 9,5%, hrubý tuk 2%, vláknina 0,1%, popol 1%, vlhkosť 85%.

ME: 59 kcal / 100 g.

Doplnkové látky na 1kg: Vit. A 2000 i.i., vit. E 10 mg, heptahydrát síranu zinočnatého 143 mg, síran železnatý monohydrát 28 mg, síran monohydrát mangánu 7 mg, jodid draseln, 14 mg, síran meďnatý pentahydrát 4 mg.

Dávkovanie:

Váha psa v kg Dávkovanie na deň v g
0,6 - 1,6  90 - 170
1,7 - 3,2 170 - 340
3.3 - 6 340 - 680

Hmotnosť: 150g

ad71263
252 položky

Údaje k produktu:

Fáza vývoja psa
Puppy&Junior
Mokrá strava (pre psa)
Schesir Dog 150g
Spôsob balenie pre psov
Konzerva

Produktové čísla:

EAN13
8005852712639
Nové

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: