Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Alpha Spirit Complete Soft Dog Food - Wild Fish 1,5kg Alpha Spirit - 1
search

Alpha Spirit Complete Soft Dog Food - Wild Fish 1,5kg

Číslo produktu : as31017

EAN: 8436586310172

MPN:

15,90 €
S DPH

Alpha Spirit Complete Soft Dog Food - Wild Fish je unikátne a mimoriadne zdravé za studena lisované mäkké krmivo pre všetky plemená psov od 1. roku života. Vyrobené len z čerstvých celých rýb. Naviac je úplne Grain Free.

Zvolená hmotnosť produktu
Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Alpha Spirit Complete Soft Dog Food - Wild Fish

Unikátne mimoriadne zdravé za studena lisované mäkké krmivo pre všetky plemená psov od 1. roku života. Kompletné polovlhké krmivo je vďaka svojej mäkkej textúre vhodné aj pre male plemená psov, a to aj pre starších s problematickým chrupom. Na výrobu 1kg granúl bolo použitých 2,8kg čerstvých rýb.

Neobsahuje žiadne obilniny/lepok/múčky/farbivá/konzervanty/dochucovadlá. Najlepšie na našom produkte je to, čo neobsahuje.

Technológia za studena lisovaného krmiva:
Najšetrnejší spôsob úpravy surovín, vďaka ktorému sa zachovávajú všetky nutričné hodnoty. Na rozdiel od klasických granúl, za studena lisované granule sa vyrábajú pri nízkych teplotách 35-50°C. Čerstvé suroviny sa jemne premiešajú, vytvorí sa masa, ktorá sa následne lisuje. Celý výrobný proces trvá pár sekúnd. Takáto úprava sa považuje za najbližšiu k RAW strave, keďže nutričné hodnoty surovín zostávajú zachované a čerstvé mäso si zachováva svoju textúru a prenikavú vôňu. Krmivo použitím výhradne čerstvého mäsa bez múčok, obilnín či sójí je tak ľahko stráviteľne a mimoriadne chutné. Za studena lisované granule sa v žalúdku začnú postupne rozkladať a vydávať svoju energiu. Pritom na seba neviažu vodu z tela psa a nehrozí pri nich torzia žalúdka.

Koľko mäsa obsahuje?
Pri výrobe krmív Alpha Spirit sa používajú výhradne čerstvé ryby zo Stredozemného mora. Čerstvé ryby sa nakupujú denne  z miestnych trhov pri pobreží Stredozemného mora. Výrobcom garantovaný podiel v krmive Alpha Spirit Wild Fish je 2,8kg čerstvých rýb na 1kg granúl. Pri 9kg balení tak obsahuje minimálne 25,2kg rýb. Čerstvé mäso je pre psa najhodnotnejšou zložkou potravy a je ľahšie stráviteľné ako koncentrovaná múčka. Čerstvé mäso má však vysokú vlhkosť a preto sa pri výrobe granúl jeho hmotnosť zníži. V konečnom stave tak 85% granúl tvoria celé čerstvé druhy morských rýb pri vlhkosti krmiva 25%.

1,5kg balenie obsahuje 4,2kg celých čerstvých rýb / 9kg balenie obsahuje 25,2kg celých čerstvých rýb

Zloženie: 85% celé čerstvé morské ryby (sardela, makrela, stavrida a sardínka), hydrolyzovaný škrob, hydrolyzovaná chrupavka, zeleninový glycerín (USP), vajcia, dužina z repy, kvasnice, tekvica, hruška, ananás, rozmarín, tymian, koriander, kurkuma.  

Garancia 100% naturálneho produktu vyrobeného iba z čerstvého mäsa

Analýza: N-látky 29%,oleje a tuky 14,5%, vláknina 2%, popol 7%, vlhkosť 25%, Omega3 1790mg, vápnik 1,3%, fosfor 1,1%

Doplnkové látky na 1kg: železo 62mg/kg, glukosamin 3.930mg, taurín 2.680mg, vitamíny a minerálne látky pochádzajúce priamo z čerstvých surovín, zachované vďaka šetrnému spracovanie pomocou technológie lisovania za studena. Nevkladáme žiadne syntetické látky.

Prečítajte si pred kŕmením: prosím použite tabuľku "Odporúčaná denná dávka" ako základné kritérium pre potrebu množstva krmiva pre vášho psa. Zabezpečte prístup k čerstvej vode pre vášho psa. Produkt skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia.

Balenie: 200g (1 monodóza), 1,5kg, 3kg, 9kg (45x200g monodózy)

as31017
86 položky

Údaje k produktu:

Hmotnosť
1,500kg
Fáza vývoja psa
Adult
Suchá strava (pre psa)
Alpha Spirit Complete Soft
Veľkosť plemena psa
Mini (do 10kg)
Veľkosť plemena psa
Medium (od 11 do 25kg)
Veľkosť plemena psa
Maxi (nad 26kg)
Technológia výroby
Za studena lisované

Produktové čísla:

ean13
8436586310172

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: