Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Wildfull Dog Adult Mini Size GF - Venison & Pumpkin 500g Wildfull - 2
search

Wildfull Dog Adult Mini Size GF - Venison & Pumpkin 2kg

Číslo produktu : wf11662

EAN: 8606111116627

MPN:

15,20 €
S DPH

Wildfull Taste from the Wilderness ultraprémiové bezobilninové krmivá sú vyrábané len zo surovín pochádzajúcich z oblastí povodia rieky Dunaj, ktorá vytvára tú najúrodnejšiu oblasť v Európe. Lesy v povodí Dunaja majú dlhodobú tradíciu poľovníctva a poskytujú nám čerstvé a kvalitné druhy mäsa z diviny. A tak naše chutné krmivo pre psov je nielen inšpirované divočinou, ale z nej aj priamo čerpá. Suroviny ako mäso z jeleňa, diviaka, bažanta, králik či mäso z dobytka sú spracovávané priamo v našej kuchyni.

Krmivo je vyrábané na základe slovenskej receptúry 🇸🇰 v európskej fabrike vlastnenej slovenskou rodinnou firmou.

Zvolená hmotnosť produktu
Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!
Wildfull Taste from the Wilderness ultraprémiové bezobilninové krmivá sú vyrábané len zo surovín pochádzajúcich z oblastí povodia rieky Dunaj, ktorá vytvára tú najúrodnejšiu oblasť v Európe. Lesy v povodí Dunaja majú dlhodobú tradíciu poľovníctva a poskytujú nám čerstvé a kvalitné druhy mäsa z diviny.

A tak naše chutné krmivo pre psov je nielen inšpirované divočinou, ale z nej aj priamo čerpá. Suroviny ako mäso z jeleňa, diviaka, bažanta, králik či mäso z dobytka sú spracovávané priamo v našej kuchyni.

Naše suroviny:
Krmivo Wildfull je celkom jednoduché. 55-65% krmiva v sušine tvorí živočíšna zložka doplnená o rastlinnú výrobu vypestovanú v regióne Dunaja (sladké zemiaky, tekvica, mrkva a bylinky). Krmivo neobsahuje obilniny, lepok, geneticky modifikované potraviny a umelé konzervanty. Mäso z králika, diviaka, bažanta, jahňaťa, jeleňa či dobytka zabezpečuje prírodné krmivo bohaté na výživné bielkoviny a živočíšne tuky pre zdravie Vášho zvieraťa.

Wildfull Dog Adult Mini Size GF - Venison & Pumpkin je kompletné monoproteínové krmivo bez obilnín s obsahom mäsa z jeleňa spĺňajúce nutričné požiadavky dospelých psov malých plemien.

ZLOŽENIE: sušené jelenie mäso (36%), sladké zemiaky, sušené bataty, hovädzí tuk (15%), čerstvá jelenia pečeň 5%, tekvica (2%), mrkva (1,2%), ľanové semienka, extrakt z čakanky, juka, betaglukany, glukosamín, chondroitín sulfát, mix vitamínov a minerálnych látok.

ANALÝZA: 
N-látky 26%, Tuky 14%, Vláknina 3,2%, Popol 7,9%, Vápnik 1,1%, Fosfor 0,85%, Sodík 0,15%, Vlhkosť max. 10%, Metabolizovaná energia: 3840 kcal/kg.  

PRÍDAVNÉ LÁTKY (na kg): Vitamín A 16800 IU, Vitamín D3 1680 IU, Vitamín E 168 mg, Vitamín B1 4,8 mg, Vitamín B2 8 mg, Vitamín B6 6,4 mg, Vitamín B12 0,07 mg, Niacín 40 mg, Kyselina pantoténová 16 mg, Kyselina listová 0,64 mg, Biotín 0,4 mg, Vitamín C 160 mg, Jód 4 mg, Selén 0,35 mg, Železo 96 mg, Meď 12 mg, Zinok 120 mg, Mangán 12 mg, Cholin chloride 1728 mg, Glukosamín 400mg/kg, Chondroitín sulfát 350mg/kg.

S obsahom antioxidantov: tokoferol extrakt z rastlinných olejov.

Veľkosť granúl: 6-8mm

Odporúčané dávkovanie: viď foto

POKYNY: podávajte v suchej forme. Odporúčame kŕmiť Vášho psa podľa tabuľky dávkovania na základe jeho aktuálnej váhy. Tabuľka s odporúčanou dennou dávkou je len orientačná. Denná dávka krmiva závisí od veku Vášho psa, jeho aktivity ako aj ročného obdobia. V prípade, že má Váš pes nadváhu, odporúčame zredukovať dennú dávku o 10%. V prípade ak je Váš pes podvyživený, odporúčame zvýšiť dennú dávku o 10%. Zabezpečte neustály prístup k čistej pitnej vode. Krmivo skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia. Veterinárne registračné kontrolné číslo: RS-34-033

Rešpekt k prírode je našou misiou:
V prírode nenájdeme veci ako geneticky modifikované potraviny, čistý lepok, umelé farbivá, arómy a konzervanty a preto ich nenájdete ani v krmivách Wildfull. Našim krédom je to, čo si z prírody požičiame, mali by sme do nej aj vrátiť. Jedným spôsobom ako to môžeme urobiť je prostredníctvom zdravia Vašich miláčikov kŕmených našim prírodným krmivom Wildfull. Wildfull je hrdý nato, že spĺňa štandardy biologický vhodného krmiva pre zvieratá.

Balenie: 500g, 2kg, 12kg, 2x12kg

Distribútor pre SR a ČR: Ani - pet, spol. s r.o., Kasalova 37, Nitra, Slovensko UKSUP reg.: SK300154
wf11662
98 položky

Údaje k produktu:

Hmotnosť
2,000kg
Fáza vývoja psa
Adult
Suchá strava (pre psa)
Wildfull Dog Mini Size
Veľkosť plemena psa
Mini (do 10kg)
Technológia výroby
Extrudované

Produktové čísla:

ean13
8606111116627

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: