Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Schesir Cat - Kuracie s parmicou a ryžou 70g Agras Delic - 1

Schesir Cat kapsička - Kuracie s parmicou 70g

Číslo produktu : ad61590

1,00 €
S DPH
Zdarma za 200 bodov Zdarma za 200 bodov

Schesir Cat - Kuracie s parmicou a ryžou sú chutné kusy celých filet mäsa uvareného vo vlastnom vývare s ryžou.

Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Schesir Cat - Kuracie s parmicou a ryžou je lahôdka v podobe celých kúskov z kuracích pŕs a parmice západoafrickej s ryžou. Obsahuje parmicu chytenú z voľného mora a nie z rybo-chovných fariem. Pri výrobe sú použité len celé kúsky mäsa z parmice, žiadne kosti a vonkajšia koža alebo vnútornosti sa nezapracovávajú do konzerv. Omega-3 spolu s Omega-6 mastnými kyselinami patria do skupiny esenciálnych mastných kyselín, ktoré spolu s vitamínmi A, D, E, K sú obsiahnuté vo viac nenasýtených tukoch.

Kuracie mäso obsahuje všetky potrebné aminokyseliny, mnoho proteínov pre chrupavky a stavebný materiál pre naše tkanivá. Okrem toho, proteíny kolagén a elastín obsiahnuté v kuracích nohách sú obzvlášť vhodné pre tých, ktorí trpia chorobami kĺbov. Kuracie prsia sú ľahko stráviteľný diétny produkt. Sú diétne, mäso má minimálny obsah tuku a cholesterolu, preto je obzvlášť vhodné pre všetkých, ktorí majú nadváhu alebo trpia cievnymi problémami. Kuracie mäso obsahuje vitamíny A a E, ktoré sú veľmi dôležité pre udržanie si zrakovej ostrosti a imunity. Toto mäso je takmer bez obsahu nasýtených tukov, ale je bohaté na vitamíny B, vitamíny C, A, PP, zinok, fosfor, horčík, železo atď. 4. Nízky obsah kalórií v kuracom mäse. Kuracie mäso okrem iného obsahuje esenciálne oleje a látky obsahujúce dusík a glutamín. Veľké množstvo minerálov obsiahnutých v kuracom mäse poskytuje dôležitú oporu pre krv, srdcovo-cievnu a nervovú sústavu.

Esenciálne mastné kyseliny sú skupinou látok, ktoré mačacie telo nevytvára a je nútené ich získavať potravou. Slúžia na produkciu chemických prenášačov (látok podobných hormónom), ktoré sú potrebné pre normálny rast buniek, metabolizmus tukov a cholesterolu, ohybnosť ciev, zrážanlivosť krvi a činnosť mozgu i očí.  Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú súčasťou hlavne živočíšnych tiel, predovšetkým studenovodných morských rýb, EPA – eicosapentaenoická kyselina – mastná kyselina Omega-3, ktorá sa vyskytuje v mastných morských rybách – je dôležitá na správne fungovanie mozgu. ALA – alfa-linoleová kyselina – tiež skupina Omega-3, ktorej najbohatším zdrojom sú ľanové semienka – zároveň je hlavným zdrojom mastnej kyseliny Omega-3 DHA (docosahexaenová kyselina), ktorá je hlavnou zložkou mozgu.

Zloženie: kuracie 56%, parmica západoafrická 4%, ryža 3%.

Analýza: dusíkaté látky 14,5%, tuky 0,5, popol 1,5%, vláknina 0,5%, vlhkosť 83%.

ME: 55 kcal/100 g

Dávkovanie: 2-3 taštičky denne.

Hmotnosť: 70g.

ad61590
497 položky

Údaje k produktu:

Hmotnosť
0,070kg
Fáza vývoja mačky
Adult
Mokrá strava (pre mačku)
Schesir 70g
Spôsob balenia pre mačky
Kapsička

Produktové čísla:

EAN13
8005852615909
Nový produkt

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: