Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Schesir - Kuracie s ananásom 75g Agras Delic - 1
search

Schesir Cat - Kuracie s ananásom 75g

Číslo produktu : ad61351

EAN: 8005852613516

MPN:

1,50 €
S DPH

Schesir - kura s ananásom je doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Schesir - kuracie s ananásom je doplnkové krmivo s najvyššou prirodzenou kvalitou: 100% prírodné prísady, bez pridaných konzervačných látok a farbív; iba tie najlepšie časti z kuraťa, dusené a ručne spracované.

Kuracie mäso obsahuje všetky potrebné aminokyseliny, mnoho proteínov pre chrupavky a stavebný materiál pre naše tkanivá. Okrem toho, proteíny kolagén a elastín obsiahnuté v kuracích nohách sú obzvlášť vhodné pre tých, ktorí trpia chorobami kĺbov. Kuracie prsia sú ľahko stráviteľný diétny produkt. Sú diétne, mäso má minimálny obsah tuku a cholesterolu, preto je obzvlášť vhodné pre všetkých, ktorí majú nadváhu alebo trpia cievnymi problémami. Kuracie mäso obsahuje vitamíny A a E, ktoré sú veľmi dôležité pre udržanie si zrakovej ostrosti a imunity. Toto mäso je takmer bez obsahu nasýtených tukov, ale je bohaté na vitamíny B, vitamíny C, A, PP, zinok, fosfor, horčík, železo atď. 4. Nízky obsah kalórií v kuracom mäse. Kuracie mäso okrem iného obsahuje esenciálne oleje a látky obsahujúce dusík a glutamín. Veľké množstvo minerálov obsiahnutých v kuracom mäse poskytuje dôležitú oporu pre krv, srdcovo-cievnu a nervovú sústavu.

Ananás obsahuje bromelín, betakarotén, sacharidy, bielkoviny, vlákninu a taktiež vitamíny A, B, C, E a K a minerály: vápnik, fosfor, meď, mangán, železo, zinok, draslík, horčík, množstvo kyselín: listovú a pantoténovú, citrónovú, maleínovú a tartarínovú.

Zloženie: kuracie filety 61%, ananás 4%, ryža 4%.

Analýza: dusíkaté látky 11%, surový tuk 0,5%, surová vláknina 0,1%, surový popol 1,5%, vlhkosť 84%.

ME: 53 kcal/100 g.

Dávkovanie: 2 konzervy denne.

Hmotnosť: 75g

ad61351
377 položky

Údaje k produktu:

Hmotnosť
0,075kg
Fáza vývoja mačky
Adult
Mokrá strava (pre mačku)
Schesir Fruit 75g
Spôsob balenia pre mačky
Konzerva

Produktové čísla:

EAN13
8005852613516
Nové

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: