Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Schesir - Tuniak s mangom 75g Agras Delic - 1
search

Schesir Cat - Tuniak s mangom 75g

Číslo produktu : ad61354

EAN: 8005852613547

MPN:

1,20 €
S DPH

Schesir - tuniak s mangom je doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Schesir - tuniak s mangom je doplnkové krmivo s najvyššou prirodzenou kvalitou: 100% prírodné prísady, bez pridaných konzervačných látok a farbív; iba tie najlepšie časti z tuniaka, dusené a ručne spracované.

Obsahuje tuniaka chyteného z voľného mora a nie z rybo-chovných fariem. Pri výrobe sú použité len celé kúsky mäsa z tuniaka, žiadne kosti a vonkajšia koža alebo vnútornosti sa nezapracovávajú do konzerv.

Mango je bohaté na vitamín C a betakarotén. Jeden zrelý mangový plod obsahuje polovicu doporučenej dennej dávky vitamínu C a viac ako osemdesiat percent odporúčaného denného príjmu vitamínu A. Významný je aj obsah vitamínu E, antioxidantu, ktorý chráni membrány buniek. Okrem toho mango obsahuje niektoré vitamíny skupiny B, horčík, zinok a mangán a hlavne draslík.

Esenciálne mastné kyseliny sú skupinou látok, ktoré mačacie telo nevytvára a je nútené ich získavať potravou. Slúžia na produkciu chemických prenášačov (látok podobných hormónom), ktoré sú potrebné pre normálny rast buniek, metabolizmus tukov a cholesterolu, ohybnosť ciev, zrážanlivosť krvi a činnosť mozgu i očí. Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú súčasťou hlavne živočíšnych tiel, predovšetkým studenovodných morských rýb, EPA – eicosapentaenoická kyselina – mastná kyselina Omega-3, ktorá sa vyskytuje v mastných morských rybách – je dôležitá na správne fungovanie mozgu.

Zloženie: tuniak 45,7%, mango 4%, ryža 4%.

Analýza: dusíkaté látky 11%, surový tuk 0,2%, surová vláknina 0,1%, surový popol 1,5%, vlhkosť 84%.

ME: 51 kcal/100.

Dávkovanie: 2 konzervy denne.

Hmotnosť: 75g

ad61354
426 položiek

Údaje k produktu:

Hmotnosť
0,075kg
Fáza vývoja mačky
Adult
Mokrá strava (pre mačku)
Schesir Fruit 75g
Spôsob balenia pre mačky
Konzerva

Produktové čísla:

EAN13
8005852613547
Nové

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: