Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Schesir Multipack - Tuniak s papájou 6x50g Agras Delic - 1
search

Schesir Multipack - Tuniak s papájou 6x50g

Číslo produktu : ad71128

EAN: 8005852711281

MPN:

5,20 €
S DPH

Schesir Multipack - Tuniak s papájou je doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Schesir Multipack - tuniak s papájou je doplnkové krmivo s najvyššou prirodzenou kvalitou: 100% prírodné prísady, bez pridaných konzervačných látok a farbív; iba tie najlepšie časti z tuniaka, s niekoľkými lákavými zálievkami, dusené a ručne spracované.

Obsahuje tuniaka chyteného z voľného mora a nie z rybo-chovných fariem. Pri výrobe sú použité len celé kúsky mäsa z tuniaka, žiadne kosti a vonkajšia koža alebo vnútornosti sa nezapracovávajú do konzerv.

Papája obsahuje enzým zvaný papaín. Papaín má schopnosť štiepiť ťažké reťazce proteínov, čím napomáha tráveniu. Obsahuje aj ďalšie zdraviu prospešné antioxidanty – karotenoidy. Je najmä bohatým zdrojom karotenoidu, ktorý má názov lykopén. Navyše má papája tú schopnosť, že antioxidanty v nej obsiahnuté sa v tele lepšie vstrebávajú než rovnaké antioxidanty obsiahnuté v iných druhoch ovocia.

Esenciálne mastné kyseliny sú skupinou látok, ktoré mačacie telo nevytvára a je nútené ich získavať potravou. Slúžia na produkciu chemických prenášačov (látok podobných hormónom), ktoré sú potrebné pre normálny rast buniek, metabolizmus tukov a cholesterolu, ohybnosť ciev, zrážanlivosť krvi a činnosť mozgu i očí. Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú súčasťou hlavne živočíšnych tiel, predovšetkým studenovodných morských rýb, EPA – eicosapentaenoická kyselina – mastná kyselina Omega-3, ktorá sa vyskytuje v mastných morských rybách – je dôležitá na správne fungovanie mozgu.

Zloženie: tuniak 43,6%, papája 4%, ryža 2%.

Analýza: dusíkaté látky 12%, surový tuk 0,5%, surová vláknina 0,1%, surový popol 1%, vlhkosť 85%.

ME: 51 kcal/100.

Dávkovanie: 4 konzervy denne.

Hmotnosť: 6x50g.

ad71128
193 položiek

Údaje k produktu:

Hmotnosť
0,050kg
Fáza vývoja mačky
Adult
Mokrá strava (pre mačku)
Schesir Multpack 6x50g
Spôsob balenia pre mačky
Konzerva

Produktové čísla:

EAN13
8005852711281
Nové

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: