Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Sofa Mallorca Pelech Comfort - hnedá farba Ani - pet - 1
search

Sofa Mallorca Pelech Comfort - hnedá farba

Číslo produktu :

EAN: 5904067520035

MPN:

32,00 €
S DPH

Pelech pre psa Sofa Valencia - hnedá farba je produkt vyrobený z elegantnej a veľmi odolnej tkanivy používanej pri čalúnení sedačiek. Výhodou tohto materiálu je ľahké udržiavanie čistoty, čo je v prípade pelechu pre psa veľmi dôležité.

Veľkosť
Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pelech pre psa Sofa Valencia je produkt vyrobený z elegantnej a veľmi odolnej tkanivy používanej pri čalúnení sedačiek. Výhodou tohto materiálu je ľahké udržiavanie čistoty, čo je v prípade pelechu pre psa veľmi dôležité. Špeciálna tkaniva má v porovnaní s inými podobnými materiálmi veľmi dobrú odolnosť proti poškriabaniu a poškodeniu, ktoré môže spôsobiť ostré predmety (napr. psie pazúry). Pelech je nádherným luxusným doplnkom do každého interiéru a zároveň poskytuje Vášmu psovi pohodlné miesto na odpočinok. Verzia Comfort obsahuje vnútorný mäkký vankúš plnený polyesterovými vláknami, ktorý nahrádza penový matrac z verzie Štandard.

Zloženie Comfort:

- Poťah - vyrobený z odolného materiálu na čalúnenie (tkaniva)

- Obvod - náplň z mäkkého a pružného materiálu

- Vnútorný vankúš - plnený silikonizovanými polyesterovými vláknami

Jednoduchá údržba:
Vďaka použitiu zipsov je možné náplne a matrac ľahko vytiahnuť a poťah prať v automatickej práčke (max. 40 stupňov Celzia). Náplne a matrac sú v ochrannom obale, a tak je opätovné poskladanie pelechu veľmi jednoduché. Nič sa Vám tak pri manipulácii s pelechom neroztrhne a nerozpadne. Pelech obsahuje ochranu proti poškrabaniu: hlavy na zips sú zaistené ochranným krytom. Vďaka tomuto riešeniu sa vyhnete poškrabaniu podlahy, na ktorej je pelech položený.

Ideálne použitie: interiér

Dostupné rozmery:

Veľkosť S (65 x 50 cm): Belgický grifon, Chihuahua, Čínsky chocholatý pes, Lhasa apso, Maltezák, Mops, Pekińczyk, Pinč mini, Pudel mini, Shih-tzu, Špic mini, Yorkshire terriér.

Veľkosť M (80 x 60 cm): Basset, Beagle, Anglicky bulldog, Francúzsky buldoček, Bulteriér, Foxteriér, Kokršpaniel, Nemecký pinč, Samojed, Shetlanský ovčiak, Stredný bradác, Waleský teriér

Veľkosť L (100 x 75 cm): Americký pitbull, Boxer, Čau-čau, Dalmatín, Labrador*, Nemecký ovčiak*, Pudel veľký, Sibírsky husky* (* - pre menšie fenky)

Farba: hnedá

Vyrobené pre: Ani - pet, spol. s r.o. Kasalova 37, 949 01 Nitra, Slovensko Vyrobené v EÚ

2 položky

Produktové čísla:

ean13
5904067520035

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: