Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Ponton Sevilla Ležadlo Štandard - čierna farba Ani - pet - 1

Ponton Sevilla Ležadlo Štandard - čierna farba

Číslo produktu :

45,50 €
S DPH
Zdarma za 9100 bodov Zdarma za 9100 bodov

Ponton Sevilla - čierna farba je ležadlo v klasickom štýle, ktoré vďaka použitým materiálom vysokej kvality (kodura) bude slúžiť Vášmu psovi veľa rokov. Výhodou tohto materiálu je ľahké udržiavanie čistoty a vodotesnosť, čo je v prípade pelechu pre psa veľmi dôležité.

Veľkosť
Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Ponton Sevilla - bordová farba je ležadlo v klasickom štýle, ktoré vďaka použitým materiálom vysokej kvality (kodura) bude slúžiť Vášmu psovi veľa rokov. Výhodou tohto materiálu je ľahké udržiavanie čistoty a vodotesnosť, čo je v prípade pelechu pre psa veľmi dôležité. Kodura má v porovnaní s inými podobnými materiálmi veľmi dobrú odolnosť proti poškriabaniu a poškodeniu, ktoré môžu spôsobiť ostré predmety (napr. psie pazúry). Ležadlo je estetickým doplnkom v exteriéry a zároveň poskytuje Vášmu psovi pohodlné miesto na odpočinok. Napriek vodotesnosti odporúčame umiestniť v exteriéry na kryté miesto pre dažďom a snehom, aby voda nestála na ležadle.

Zloženie štandard:

Poťah - vrchná časť vyrobená z odolného materiálu kodura, používaného pre jeho výdrž a vodotesnosť

Obvod - náplň z mäkkého a pružného materiálu (silikónové guľôčky)

Matrac - rovná polyuretánová pena dokonalo izolujúca telo od zeme (hrúbka 3cm)

Jednoduchá údržba: Vďaka použitiu zipsov je možné náplne a matrac ľahko vytiahnuť a poťah prať v automatickej práčke (max. 40 stupňov Celzia). Náplne a matrac sú v ochrannom obale, a tak je opätovné poskladanie ležadla veľmi jednoduché. Nič sa Vám tak pri manipulácii s ležadlom neroztrhne a nerozpadne.

Ideálne použitie: exteriér (vhodné aj do interiéra)

Dostupné rozmery:

Veľkosť L (100 x 75 cm): Americký pitbull, Boxer, Čau-čau, Dalmatín, Labrador*, Nemecký ovčiak*, Pudel veľký, Sibírsky husky* (* - pre menšie fenky)

Veľkosť XL (120 x 90 cm): Akita, Alijašský malamut, Americký bulldog, Anglický mastiff, Bullmastiff, Chrt afgánsky, Chrt anglický, Doberman, Írsky vlkodav,  Labrador, Nemecká doga, Nemecký ovčiak, Rottweiler, Seter anglícky, Stredoázijský ovčiak, Zlatý retríver.

Farba:  čierna

Vyrobené pre: Ani - pet, spol. s r.o. Kasalova 37, 949 01 Nitra, Slovensko Vyrobené v EÚ

3 položky

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: