Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Dolina Noteci Superfood - Teľacie a jahňacie 400g DNP S.A. - 1
search

Dolina Noteci Superfood - Teľacie a jahňacie 400g

Číslo produktu : pip30366

EAN: 5902921303666

MPN:

2,50 €
S DPH

Superfood - Teľacie a jahňacie s hráškom, hruškou a banánom je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu.

Zvolená hmotnosť produktu
Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!
Superfood - Teľacie a jahňacie s hráškom, hruškou a banánom je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu. Obsah konzervy je pripravený tak, aby sa zachovala maximálna nutričná hodnota použitých surovín najvyššej kvality. Jedinečnosť receptúry je určená dvoma vybranými druhmi mäsa aby sa dosiahol vyvážený príjem aminokyselín: Teľacie - vynikajúce mäkké, ľahkostráviteľné mäso s nízkym obsahom tuku bohaté na kolagén. Unikátne vlastnosti mäsa sú dané v značnej miere príjmom stravy vo forme materského mlieka. Bohaté na skupinu vitamínov B. Teľacie mäso poskytuje alanín, aminokyselinu, ktorá chráni svaly psa pred ich poškodením. Je zdrojom dokonale vstrebateľného železa - zaisťuje správne riadenie krvi, fosforu - udržiava zdravé kosti a zuby, zinku - zlepšuje kvalitu srsti a pokožky a selénu - chráni pred oxidačným stresom. Jahňacie - svetloružové mäso s jemnou štruktúrou. Mäso je mimoriadne šťavnaté, čo je výsledkom primárneho kŕmenia mliekom a zeleným krmivom. Jahňatá pochádzajú z ovčích fariem z ekologicky čistých regiónov. Jahňacie mäso obsahuje vzácne hypoalergénne bielkoviny a preto sa často využíva pri potravinovej intolerancii. V porovnaní s bravčovým mäsom alebo hydinou obsahuje 30 násobne viac kyseliny orotovej, ktorá má protizápalové účinky a chráni organizmus psa pred pôsobením voľných radikálov.

Tento druh je ideálnou voľbou pre dospelých psov s nižšou záťažou, psov po kastrácii a starších psov

Hlavné znaky konzerv Superfood: 80% čerstvého mäsa a živočíšnych produktov / 2 druhy mäsa s jedinečnými vlastnosťami / bielkoviny najvyššej kvality so stráviteľnosťou nad 95% / receptúra na báze spracovania čerstvých predtým neupravovaných surovín / minerálne látky a vitamíny v ľahko vstrebateľnej forme / morská riasa na zlepšenie stráviteľnosti produktu / mušle z Nového Zélandu, ako prírodné chondroprotektíva na ochranu kĺbov / ľanové semienka, psyllium a juka mojave prispieva k správnemu fungovaniu tráviaceho traktu / bez konzervačných látok, farbív a dochucovadiel / bez obsahu obilnín

Zloženie:
teľacie 45% (pľúca, pečeň, srdcia, mäso 5%, žalúdky), jahňacie 15% (mäso 15%, pečeň, žalúdky, pľúca), vývar, hrach 2%, banán 1,5%, minerálne látky, hruška 1%, mrkva 0,5%, sušené kvasnice 0,3% (zdroj prebiotík: MOS a p-glukány), ľanové semienka 0,1%, psyllium, juka mojave, morské riasy, mušle z Nového Zélandu 0,02%, glukozamín 0,02%, chondroitín sulfát 0,02%

Analýza: dusíkaté látky 11%, tuky 7,5%, vláknina 2%, vlhkosť 76%, vápnik 0,3%, fosfor 0,25%

Doplnkové látky na 1kg:
Vit. D3 450 UI, Vit. E 40mg, zinok 49,5mg, meď 0,4mg, jód 0,3mg, selén 0,01mg


Odporúčaná denná dávka: v prípade, ak by bol pes kŕmený výhradne konzervou Superfood je odporúčaná denná dávka podľa tabuľky priloženej nižšie. V prípade že je pes kŕmený aj inou stravou cez deň, upravte príjem stravy Superfood adekvátne k ostatnému príjmu potravy. Odporúčané hodnoty sú orientačné a môžu sa líšiť od plemena a aktivity psa ako aj od klimatických podmienok.

Váha psa v dospelosti 5kg 10kg 20kg 30kg 40kg
Odporúčaná denná dávka 400g 600g 1000g 1400g 1600g

Hmotnosť:
400g, 800g
pip30366
966 položky

Údaje k produktu:

Hmotnosť
0,400kg
Fáza vývoja psa
Senior
Fáza vývoja psa
Adult
Fáza vývoja psa
Light & Sterilised
Mokrá strava (pre psa)
Superfood 400g

Produktové čísla:

ean13
5902921303666
Nové

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: