Tento obchod používa súbory cookie a ďalšie technológie, aby sme mohli vylepšiť vaše prostredie na našich stránkach.

Súhlas
Arpalit Dog - elektronický repelent proti parazitom 3m Arpalit - 1
search

Arpalit Dog - elektronický repelent proti parazitom 3m

Číslo produktu : arp70305

EAN: 8594013703055

MPN:

29,50 €
S DPH

Arpalit Dog elektronický repelent účinné chráni Vášho pre pred vonkajšími parazitmi po dobu 10 mesiacov od aktivácie zariadenia. Malý prívesok sa pripne k obojku a vytvorí neviditeľný štít proti parazitom v rozsahu 3 metrov.

Množstvo
Na sklade

Dokúpte si tovar min. za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

Arpalit Dog elektronický repelent sa jednoducho pripne na obojok a aktivuje vybratím poistky. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí vždy smerovať k telu zvieraťa. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia. Po 35 dňoch sa, zvyčajne, na tele zvieraťa parazity už nevyskytujú. Tento stav následne zotrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 mesiacov od prvej aktivácie.

Veľkou výhodou repelentu je, že nielen vydržia niekoľko mesiacov, ale tiež nestráca funkčnosť vo vlhku ani dažďu. Pred kúpaním je však nutné ho zvieraťu zložiť. Elektronický repelent je úplne neškodný pre ľudí i zvieratá, nie je toxický a je bez zápachu. Odporúča sa používať predovšetkým v období najvyššieho výskytu parazitov (marec - október).

Veterinárny technický prostriedok Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pre psov všetkých veľkostných kategórií a každého veku. Používa sa i pre staršie a slabé zvieratá náchylné k chorobám, v dobe laktácie, pre šteniatka a pre zvieratá pohybujúce sa v domácnosti. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40kHz, ktoré sú nepočuteľné pre človeka i zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3m od zvieraťa a tým zabraňujú jeho napadnutiu.

Spôsob použitia:
Vyberte prostriedok z obalu a odstráňte červenú poistku. Po 10 násobnom zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Otvor s mriežkou, odkiaľ vychádzajú ultrazvukové vlny, musí smerovať k telu zvieraťa. Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stlačte tlačidlo v úzkom otvore ( použite tenký hrot) - rozsvietenie LED svetla signalizuje funkčnosť zariadenia.

Chráňte pred potopením vo vode!

Balenie: 1ks (účinnosť 10 mesiacov)

arp70305
4 položky

Produktové čísla:

EAN13
8594013703055

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: